Cukrárna John Lovosice

Firma Cukrárna a pekárna Vladimír John byla založena v roce 1990 v Lovosicích jako typicky rodinná firma – na počátku podnikání se podílel otec i matka současného majitele, za jehož vedení  bez přestávky funguje až do současnosti.

Zpočátku bylo cílem vyrábět kvalitní dorty, zákusky a zmrzlinu a prodávat zákazníkům především „přes pult“. V průběhu let jsme začali pomalu budovat a rozšiřovat prostory cukrárny a dnes se snažíme nabídnout i příjemné posezení, v sezóně i na zahrádce. 

Máme jeden hlavní cíl – spokojeného zákazníka.

 

Pro milovníky sladkostí, ale nejen pro ně, je připravena široká nabídka dortů, minidezertů, pohárů a zmrzlin, chlebíčků a kávy. Rádi také přípravíme nejrůznější zákusky nebo chlebíčky na Vaše večírky, firemní oslavy, svatby nebo párty. Přijďte nás navštívit, rádi Vás obsloužíme, jsme tu pro Vás. Věříme, že Vám u nás bude chutnat a budete se k nám rádi vracet.

 

Pekařské výrobky firmy jsou dodávány do vlastních prodejen a omezenému počtu odběratelů. V dnešní době, kdy se  „sází na nízkou cenu“, jsme my vsadili na kvalitní suroviny a  šikovné ruce našich zaměstnanců. Výsledkem je široká nabídka slaného a sladkého pečiva, pro které si lidé rádi zajdou do pekárny a my doufáme, že „voňavá tradice“ malých pekařů bude dále pokračovat.